Mint minden weboldal, a MÉRLEGcenter.hu is használ cookie-kat, hogy kellemesebb felhasználói élményben legyen része. Az "Engedélyezem" gomb lenyomásával hozzájárul, hogy elfogadja őket. További információkat az Adatvédelmi nyilatkozatunkban talál a cookie-król.
KERN OZL 468T241 sztereó zoom mikroszkóp kamerával érintőképernyős kijelzővel 7x-45x nagyítás, állítható fényerejű 3W-os alsó és 3W-os felső gyűrűs LED megvilágítás, trinokuláris
605.520 Ft + ÁFA ( 769.010 Ft )

KERN OZL 468T241 sztereó zoom mikroszkóp kamerával érintőképernyős kijelzővel 7x-45x nagyítás, állítható fényerejű 3W-os alsó és 3W-os felső gyűrűs LED megvilágítás, trinokuláris

605.520 Ft + ÁFA ( 769.010 Ft )
Gyártó cikkszám: OZL 468T241
Cikkszám: OZL 468T241
Elérhetőség: Raktáron
Átlagos értékelés: (1)
Gyártó: KERN

Leírás és Paraméterek

KERN OZL 468T241 sztereó zoom mikroszkóp kamerával érintőképernyős kijelzővel 7x-45x nagyítás, állítható fényerejű 3W-os alsó és 3W-os felső gyűrűs LED megvilágítás, trinokuláris kivitel. Kiváló minőségű optikájával, 2x3W-os LED megvilágításával, kedvező ár/érték arányával és sok további tartozékának köszönhetően rendkívül sokoldalúan használható professzionális és hobbi célokra is. Ideális 3 dimenziós minták mélységének/magasságának vizsgálatához (mint pl. zoológia, megtermékenyítés, rovarok, drágakövek, paraziták, nyomtatott áramköri lapok, minőség ellenőrzés, stb). A szett része egy C-mount adapter és egy ODC 241 5 MP-es SONY kamera kijelzővel, valamint porvédű borítás és szemlencse védő sapkák.

Funkciók:
- Szemlencse: >WF 10×/∅ 20 mm
- Objektívek: 0,7 x - 4,5 x
- Nagyítás: 7 x - 45 x folyamatos
- Opcionális 25 x-os szemlencsével és 2 x-es objektívlencsével 35-225 x-es nagyítás
- Optikai rendszer: Greenough
- Felépítés: trinokuláris tubus, 45°-os dőlésszöggel, 360°-ban forgatható
- Kamera paraméterei: 5,1 MP, SONY CMOS 1/2,8" szenzor, 30 fps
- Kijelző tablet felbontása: 2048×1536, 9,7" átmérő
- Kijelző tablet: Android, 128 GB memória, WiFi standard, USB 2.0, HDMI, MicroSD card hely
- Pupilla távolság: 55 - 75 mm között (mindkét oldalon)
- Dioptria állítás: -5 és +5 között (mindkét oldalon)
- Megvilágítás: állítható fényerejű 3 W-os LED alsó és állítható fényerejű 3 W-os LED felső
- Mérete: 300×240×640 mm
- Tápellátás: gyári adapter
- Tárolási hőmérséklet: -5°C... +40°C

A termék adatlapját itt töltheti le. Az ODC 241 5 MP-es SONY kamera kijelző adatlapját itt töltheti le.

A mikroszkóp magyar nyelvű használati útmutatóját itt töltheti le.

A terméket külső raktárról szállítjuk, kiszállítás a rendelés után 3-4 munkanappal. 

Vélemények

5.00
1 értékelés
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
Írja meg véleményét!
2025. 03. 18. -
Két jelöltem volt szteró mikroszkópra, az egyik egy Nikon SMZ745T illetve a KERN OZL 468T241. Mivel a Nikon árban kb. több mint kétszerese a KERN-nek, ezért lett végül az utóbbi. Az említett Nikont máshol volt alkalmam személyesen látni szóval volt lehetőségem az összehasonlításra és a Kern nem sokkal marad el tőle. Szóval szerintem ár/érték arányban a Kern abszolút jó választás. A mikroszkóp munkához kellett és műszeres laborban van használva: nagyrészt mintaelőkészítéshez/mintakezeléshez (a fókusztáv elég nagy tehát kézzel lehet alatta matatni), általános vizsgálatokhoz, és ezekre nagyon jól bevált. Az okulárokon át látott kép minősége rendben van, éles, nem torzít. A kamerára sincs kifogásom. Szerintem ma már nem nagyon szabad venni mikroszkópot kamera lehetőség nélkül: mindig adódik a lehetőség hogy valamit meg is kell örökíteni, le is kell fotózni. Legközelebb viszont inkább a körgyűrűs világítótestes verzióját venném ennek a mikroszkópnak. A mikroszkóphoz adott porvédő takarófólia pedig csak akkor jó méretben ha nem rakod fel a kamerát.