Leírás és Paraméterek
ATAGO Palette PR-301α digitális refraktométer Brix érték (45,0-90,0%, 0,1%, 10-40°C) mérésére, 3 felhasználói skála, 100 mérés rögzítése, NFC adatátvitel. Nagyobb töménységű termékekhez, például zselékhez, nyers folyékony cukorhoz stb. alkalmas. A készülék 3 felhasználó által megadható skála funkcióval van programozva, amely lehetővé teszi az együttható bevitelét a koncentrációk közvetlen megjelenítéséhez. Ezenkívül ELI funkcióval is fel van szerelve a pontos mérésekhez, akár kültéren is.
Gyors mérés, egyszerű használat: körülbelül 0,3 ml szoba hőmérsékletű folyadékot kell a prizmára cseppenteni. A Start gomb megnyomása után Brix érték és a hőmérséklet mérése megtörténik. IP65-ös védettségének köszönhetően nagyon könnyen tisztítható, akár folyóvíz alatt is lemosható. 100 mérés rögzítése (a 101. mérésnél az első mérés lesz felülírva), NFC adatátvitel. Javasoljuk a gyártónál történő garancia regisztrációt (itt), mely után ingyenesen letöltheti az NFC adatátvitelhez készített ATAGO Logger szoftvert.
Használat után öblítse le folyóvízzel és törölje szárazra. Kizárólag karcmentes, pormentes, tiszta törlőrongyot használjon szárazra törléshez. A szenzor felületét óvni kell!
A készlet tartalma: 1 digitális refraktométer, gyártói kalibrálási bizonyítvány.
Szállítás külső raktárról 6-8 munkanap alatt. A rendkívül részletes használati útmutatót itt töltheti le.
Az ATAGO professzionális refraktométerek gyártásával foglalkozik, 1940-ben lett Tokióban megalapítva. A mai napig Japánban készülnek a refraktométerek. A tesztelt és kalibrált eszközt fényképes, névvel ellátott tanúsítvány kíséri. 2025-ben már több, mint 760 különböző refraktométerük van a klasszikus Brix érték mérésétől a legkülönbözőbb vegyi anyagok koncentrációjának mérésére. Kérje ajánlatunkat emailen: írja meg mit szeretne mérni és megkeressük Önnek a legjobb megoldást! Több darab vásárlása esetén egyedi árat biztosítunk.
| Refraktométer mérete | 17 × 9 × 4 cm, 270 g |
| Mérési hőmérséklet | 10°C-40°C |
| Méréshatár | Brix érték 45,0-90,0 % |
| Felbontás / Osztásérték | Brix 0,1 %, 0,1℃ |
| Pontosság | Brix ±0,1 % |
| Adatrögzítés | 100 mérés rögzítése |
| Adatátvitel | NFC |
| Áramforrás | 1 db 006P 9V |
| Védettség | IP65 |