Leírás és Paraméterek
Gottlieb KERN mechanikus 1844-ben alapította meg vállalatát és hamarosan ő gyártotta a legpontosabb mérlegeket. Ma hét generációval és több, mint 170 évvel később a KERN cég neve egybeforrt a pontossággal és megbízhatósággal.
A KERN BID 600K-1DM digitális padló-, lapmérlege 300 kg-ig 0,1 kg-os, felette 600 kg-ig 0,2 kg osztással, IP67-es védettséggel, porfestett acél 1200 x 1500 mm csúszásgátlós mérőfelülettel gyors, pontos mérést tesz lehetővé. Padlóba építhető az opcionális beépítő kerettel, vagy az opcionális felhajtó rámpával használható.
Funkciók:
- Méréshatár: 300 kg, 600 kg
- Osztás: 0,1 kg, 0,2 kg
- Tara (kinullázás)
- Önellenőrzés bekapcsolás után (2-3 mp)
- Automatikus kikapcsolás (beállítható 3, 5, 15, 30 perc és kikapcsolható)
- Könnyen olvasható nagy méretű LCD kijelző 25 mm-es számjegyekkel, háttérvilágítással
- 5 m hosszú kábel a mérleg és a kijelző között, mely igény esetén opcionálisan 15 m-re növelhető
- Hold funkció / kisállatmérő funkció
- Darabszámlálás
- Ellenőrző mérés hang és vizuális jelzéssel
- Összeadó mérés funkció
- RS232-es port számítógéphez csatlakozáshoz, a mérések dokumentálhatóságához
- Mértékegységek: kg, g, lb, oz, PCS, tJ, HJ
- 1200 x 1500 mm porfestett csúszásgátlós acél mérőfelület, 108 mm magasság
- IP67-es védettség: por és fröccsenő víz állóság
- Adapterről (tartozék) és elemről is működtethető
- Tömege: 150 kg
- Működési hőmérséklet, páratartalom: -10°C... +40°C és 5 - 80 %
- Garancia: 3 év, mely opcionálisan további 2 évvel meghosszabbítható
- Hitelesített, hitelesíthető: nem / igen.
A mérleg terméklapját itt töltheti le.
Tartozék: adapter, használati útmutató.
A terméket külső raktárról szállítjuk, kiszállítás a rendelés után 3-4, hitelesítve/kalibrációs tanúsítvánnyal 5-6 munkanappal. A termék mérete és tömege miatt csak raklapos kiszállítás lehetséges, melynek költsége bruttó 59990 Ft. A mérleg professzionális fadobozban érkezik.
A magyar nyelvű használati útmutatót itt töltheti le. A német nyelvű használati útmutatót itt, az angol nyelvű használati útmutatót itt töltheti le.
| Méréshatár | 300 kg / 600 kg |
| Osztás | 0,1 kg / 0,2 kg |
| Mértékegység | kg, lb |
| Mérleg mérete | 1200 × 1500 × 108 mm |
| Mérőfelület mérete | 1200 × 1500 mm |
| Kijelző mérete | 268 × 115 × 80 mm |
| Hitelesített, hitelesíthető | nem, igen (kérje ajánlatunkat emailen) |
| Garancia | 36 hónap |