Leírás és Paraméterek
A KERN ADS érintőképernyős analitikai-, laboratóriumi mérleg az igazán kis tömegű tárgyak 1 tízezred grammos, vagy tized milligrammos pontosságú professzionális mérésére szolgál. Fejlett funkcióival alkalmas a legkülönbözőbb területeken történő felhasználásra, például a gyógyszeriparban.
Funkciók:
- Méréshatár: 220 g
- Osztás: 0,0001 g
- Ismétlési pontosság: 0,0003 g
- Linearitás: ± 0,0003 g
- Stabilizációs idő: 3 mp
- Önkalibrálás bekapcsolás után
- Tara (kinullázás)
- Automatikus kikapcsolás
- Felbontás (osztás szám): 2200000
- 140×48 mm LCD érintő kijelző 7 számjeggyel, 20 mm-es számjegyekkel
- Darabszámláló funkció, legkisebb darabszámlálási egység laborkörülmények között: 0,1 mg.
- Százalékszámítás
- Recept és összeadó mérés
- Sűrűség meghatározás
- Ellenőrző mérés hang- és vizuális jelzéssel
- Átlagtömeg mérés
- Statisztikai funkció
- Peak funkció
- RS232-es és USB port
- Horog alsó, függő mérésekre
- Üzemi hőmérséklet +15 és +25 között, maximális relatív páratartalom 80%
- Kalibrálás 200g OIML E2 súllyal. A külső beállításhoz, kalibráláshoz szükséges OIML E2 súlyokat itt találja
- Mértékegységek: kg, g, mg, gn, dwt, tl (Tw), ozt, ct, lb, N, oz, ffa
- Mérleg mérete és tömege: 207×318×360 mm, 6 kg
- Mérőház belső mérete: 174×162×228 mm, üveg
- Mérőtálca mérete: 90 mm, rozsdamentes acél
- Csomagolás mérete, teljes tömeg: 325×443×396 mm, 11,4 kg
- Vízszintjelző és állítható lábak
- Garancia: 3 év, mely opcionálisan további 2 évvel meghosszabbítható
- Hitelesített, hitelesíthető: nem / nem.
A mérleg adatlapját itt töltheti le.
Tartozék: adapter, légmozgás ellen védőház. Használati útmutató letölthető németül és angolul itt. Szállítás 3-4 munkanap alatt külső raktárról. DAkkS kalibrálási jegyzőkönyvvel 6-8 munkanap alatt.
| Méréshatár | 220 g |
| Osztás | 0,0001 g |
| Mértékegység | kg, g, mg, gn, dwt, tl (Tw), ozt, ct, lb, N, oz, ffa |
| Mérleg mérete | 207×318×360 mm |
| Mérőtálca mérete | 90 mm átmérőjű |
| Mérőház belső mérete | 174×162×228 mm |
| Hitelesített, hitelesíthető | nem / nem |
| Garancia | 36 hónap |