Leírás és Paraméterek
A KERN ABT digitális precíziós labor-, analitikai-, ékszermérleg az igazán kis tömegű tárgyak 1 tízezred grammos, vagy tized milligrammos pontosságú professzionális mérésére szolgál. Automatikus belső kalibrálás 4 óránként, vagy 0,5 °C hőmérséklet változás esetén.
Funkciók:
- Méréshatár: 320 g
- Osztás: 0,0001 g
- Ismétlési pontosság: 0,00015 g
- Linearitás: ± 0,0003 g
- Stabilizációs idő: 4 mp
- Önkalibrálás bekapcsolás után
- Tara (kinullázás)
- Automatikus kikapcsolás
- Könnyen olvasható LCD kijelző kék háttérvilágítással
- Darabszámláló funkció
- Százalékszámítás
- Fém mérőtálca, 80 mm átmérővel
- Alsó mérés horoggal
- RS232 port
- Automatikus adatküldés stabil mérési eredménynél
- Üzemi hőmérséklet +10 és +30 között, maximális relatív páratartalom 85%
- Beépített automatikus kalibrálás. A külső beállításhoz, kalibráláshoz szükséges OIML E2 súlyokat itt találja
- Mértékegységek: gramm, karát
- Csak zárt helyiségben használható
- Garancia: 3 év, mely opcionálisan további 2 évvel meghosszabbítható
- Hitelesített, hitelesíthető: nem / igen.
A mérleg adatlapját itt töltheti le.
Legkisebb pontosan mérhető tömeg: 1 milligramm
Tartozék: adapter, légmozgás ellen védőház, magyar nyelvű használati útmutató - letölthető. Szállítás 3-4 munkanap alatt külső raktárról. DAkkS kalibrálási jegyzőkönyvvel és/vagy hitelesítéssel 6-8 munkanap alatt.
| Méréshatár | 320 g |
| Osztás | 0,0001 g |
| Mértékegység | g, mg, ct |
| Mérleg mérete | 217 x 356 x 338 mm |
| Mérőtálca mérete | 80 mm átmérőjű |
| Mérőház mérete | 168 x172 x 223 mm |
| Hitelesített, hitelesíthető | nem / igen |
| Garancia | 36 hónap |