Leírás és Paraméterek
Digitális tolómérő rozsdamentes acél fémházzal, IP54, 150 mm maximális mérés hosszúság, 0,01 mm osztás. Pontosság 100 mm-ig 0,02 mm, 100 mm felett 0,03 mm. Jól látható, éles kijelzővel. Be- és kikapcsoló gomb, Zero (nullázó) gomb és mm/inch váltó gomb. Lehetővé teszi külső és belső mérések, magasság- és mélységmérések elvégzését. Tárolódobozban, tartalék LR44 elemmel. Teljes hossz: 236 mm. Mértékegység: mm és inch.
Paraméterek:
Mérési tartomány: 0–150 mm
Pontosság: ±0,02 mm 100 mm-ig, felette 0,03 mm
Felbontás: 0,01 mm / 0,005"
Anyag: rozsdamentes acél
Védettség: IP54
Skála: metrikus és hüvelykes
Kijelző: LCD
Mérőrendszer: lineáris kapacitív
Tápellátás: 1,55 V (SR44) gombelem
Akkumulátor kapacitása: 180 mAh
Maximális mérési sebesség: 1,5 m/s (60"/s)
Ismételhetőség: 0,01 mm / 0,005"
Üzemi hőmérséklet: 5–40 °C
Relatív páratartalom: max. 80% alatt nincs hatása
Alkalmazás: külső, belső és mélységmérés
Sokszor fordul elő, hogy különböző tárgyak tömegének mérésekor szükség van azok méreteinek a mérésére is. Ekkor jön jól egy digitális tolómérő.
| Anyag | rozsdamentes acél |
| Mértékegység | mm és inch (hüvelyk) |
| Mérési tartomány | 0-150 mm |
| Osztás | 0,01 mm |
| Pontosság | 0,03 mm |
| Védettség | IP54 |
| Szabvány | DIN 862 |
| Garancia | 24 hónap |