Leírás és Paraméterek
Gottlieb KERN mechanikus 1844-ben alapította meg vállalatát és hamarosan ő gyártotta a legpontosabb mérlegeket. Ma hét generációval és több, mint 170 évvel később a KERN cég neve egybeforrt a pontossággal és megbízhatósággal.
A KERN PNS 600-3 digitális precíziós mérleg a PNS sorozat tagja. Ebben a csoportban találja a hordozható és közepes méretű KERN rezgő villás cellával szerelt mérlegeinket: rendkívül pontos mérés folyamatos, hosszútávú mérés esetén is. Fém mérőfelület, százalék számítás, darabszámlálás. Könnyen kezelhető, gyors mérés és egyszerű használat.
Funkciók:
- Méréshatár: 620 g
- Osztás: 0,001 g
- Ismétlési pontosság: 0,001 g
- Linearitás: ± 0,004 g
- Stabilizációs idő: 3 mp
- Tara (kinullázás)
- Önellenőrzés bekapcsolás után (2-3 mp)
- Automatikus kikapcsolás (3 perc után), mely kikapcsolható a folyamatos használathoz
- Könnyen olvasható LCD kijelző
- Darabszámlálás, százalékszámítás, ellenőrző mérés
- 140 mm átmérőjű fém mérőtálca
- Mértékegységek: ozt tl (HK) tol g mo lb tl (Singap. Malays) dwt ct oz tl (Tw)
- Működési hőmérséklet: +5°C... +35°C
- Mérleg mérete: 196 mm x 293 mm x 266 mm
- Mérőház mérete: 172 mm x 171 mm x 160 mm
- Kalibrálás, beállítás opcionális OIML E2 osztályú 600 g-nyi etalon súllyal, melyet itt talál meg
- RS232-es számítógép csatlakozás
- Garancia: 3 év, mely opcionálisan további 2 évvel meghosszabbítható
- Hitelesített, hitelesíthető: nem / nem.
A mérleg adatlapját itt töltheti le.
Tartozék: hálózati adapter, elemek (1*9V, vagy 2xAA modelltől függően), használati útmutató (itt letölthető).
A terméket külső raktárról szállítjuk, kiszállítás a rendelés után 2-3 munkanappal.
| Méréshatár | 620 g |
| Osztás | 0,001 g |
| Mértékegység | ozt tl (HK) tol g mo lb tl (Singap. Malays) dwt ct oz tl (Tw) |
| Mérleg mérete | 196 mm x 293 mm x 266 mm |
| Mérőház mérete | 172 mm x 171 mm x 160 mm |
| Mérőtálca mérete | 140 mm átmérőjű |
| Hitelesített, hitelesíthető | nem / nem |
| Garancia | 36 hónap |