Leírás és Paraméterek
A KERN TGD 50-3 digitális precíziós gyémánt-, ékszermérleg az igazán kis tömegű tárgyak ezredgrammos pontosságú mérésére szolgál. A mérleghez tartozik műanyag mérőedény is.
Funkciók:
- Méréshatár: 50 g
- Osztás: 0,001 g
- Ismétlési pontosság: 0,003 g
- Linearitás: ± 0,003 g
- Tara (kinullázás)
- Önkalibrálás bekapcsolás után
- Automatikus kikapcsolás
- Darabszámláló funkció
- Könnyen olvasható LCD kijelző kék háttérvilágítással
- Hosszú, akár 150 óra üzemidő elemcsere nélkül
- Lehajtható, de nem levehető fedél védi a mérleget
- Műanyag mérőedény
- 50 g-al újrakalibrálható (F2 osztályú 50 g-os súlyt ajánlunk hozzá: melyet itt talál)
- Mértékegységek: dwt gn ct ozt oz g
- Hitelesíthető/hitelesített: nem / nem
- Garancia: 2 év.
Legkisebb pontosan mérhető tömeg: 0,04 gramm. Tipp: kis tömegek mérésekor használni kell a mérőedényt és letárázni a mérleget.
Tartozék: műanyag mérőedény, elemek (4*AAA), magyar nyelvű használati útmutató, mely letölthető itt.
Figyelem! Az ékszermérleget háztartási és privát célokra ajánljuk, kereskedelmi/ipari (napi több száz vagy ezer) mérésre nem alkalmas.
| Méréshatár | 50 g |
| Osztás | 0,001 g |
| Mértékegység | dwt gn ct ozt oz g |
| Mérleg mérete | 149 mm / 99 mm / 36 mm |
| Mérőtálca mérete | 65 mm átmérő |
| Mérőedény mérete | 35 mm átmérő |
| Hitelesített, hitelesíthető | nem / nem |
| Garancia | 24 hónap |