Leírás és Paraméterek
ATAGO PAL-Bread Dough Meister Set digitális refraktométer étel sótartalom (0,0-10,0%, 0,01%) és pH (0,00 - 14,00) mérésére, 100 mérés rögzítése, NFC adatátvitel. Az íz kulcsa a sótartalom szabályozása, míg a pH-szabályozás a textúrát teremti meg. Az ínyencek számára ez egy módja annak, hogy ellenőrizzék tapasztalataikat és intuíciójukat, az üzletláncok vezetői számára pedig segít biztosítani a késztermék állandóságát. IP65-ös védettségének köszönhetően nagyon könnyen tisztítható, akár folyóvíz alatt is lemosható. 100 mérés rögzítése (a 101. mérésnél az első mérés lesz felülírva), NFC adatátvitel. Javasoljuk a gyártónál történő garancia regisztrációt (itt), mely után ingyenesen letöltheti az NFC adatátvitelhez készített ATAGO Logger szoftvert.
Mérés:
1. Tiszta, puha ronggyal tisztítsa meg a refraktométer szenzorát, majd cseppentsen kb 0,3 ml-t rá.
2. Nyomja meg a START gombot. Kijelzésre kerül a só tartalom (%).
3. Ugyanígy mérheti meg a pH értéket a (pH) refraktométeren.
Használat után öblítse le folyóvízzel és törölje szárazra. Kizárólag karcmentes, pormentes, tiszta törlőrongyot használjon szárazra törléshez. A szenzor felületét óvni kell!
Csak desztillált, vagy legalább lágy vízzel használható (kemény víz megzavarja a készülék működését, mely az elektromos vezetés elvén működik).
Kis tömegének köszönhetően fennmarad a felszínen: ez rendkívül hasznos abban az esetben, ha mérés közben véletlenül beleesne a hordóba/tartályba.
A készlet tartalma: 2 digitális refraktométer, gyártói kalibrálási bizonyítvány, szilikontok, kalibrációs oldatok: pH4.01, pH6.86, pH9.18.
Szállítás külső raktárról 6-8 munkanap alatt. A részletes PAL-Bread Dough Meister használati útmutatót itt, a PAL-Bread Dough(pH) használati útmutatót itt töltheti le.
Az ATAGO professzionális refraktométerek gyártásával foglalkozik, 1940-ben lett Tokióban megalapítva. A mai napig Japánban készülnek a refraktométerek. A tesztelt és kalibrált eszközt fényképes, névvel ellátott tanúsítvány kíséri. 2025-ben már több, mint 760 különböző refraktométerük van a klasszikus Brix érték mérésétől a legkülönbözőbb vegyi anyagok koncentrációjának mérésére. Kérje ajánlatunkat emailen: írja meg mit szeretne mérni és megkeressük Önnek a legjobb megoldást! Több darab vásárlása esetén egyedi árat biztosítunk.
| Refraktométer mérete | 55×31×109 mm, 100 g |
| Mérési hőmérséklet | 10°C-100°C |
| Automatikus hőmérséklet kompenzáció | 10°C-100°C |
| Méréshatár | só 0,0-10,0%, pH:0,00 to 14,00 |
| Osztás | só 0,01% (0,00-2,99% között), 0,1% felette, 0,1 °C, pH:0,01 |
| Pontosság | só +-0,05 % (0,00-1,00% között), 5% felette, +-1 °C, pH:±0,10 |
| Adatrögzítés | 100 mérés rögzítése |
| Adatátvitel | NFC |
| Áramforrás | 2 db 1,5 V AAA |
| Védettség | IP65 |