Leírás és Paraméterek
A KERN ACJ digitális precíziós labor-, analitikai-, drágakő-, ékszermérleg az igazán kis tömegű tárgyak 1 tízezred grammos, vagy tized milligrammos pontosságú professzionális mérésére szolgál.
Funkciók:
- Méréshatár: 82 g
- Osztás: 0,0001 g
- Ismétlési pontosság: 0,0002 g
- Linearitás: ± 0,0003 g
- Stabilizációs idő: 3 mp
- Önkalibrálás bekapcsolás után
- Tara (kinullázás)
- Automatikus kikapcsolás
- Felbontás (osztás szám): 800000
- Könnyen olvasható LCD kijelző kék háttérvilágítással
- Darabszámláló funkció
- Százalékszámítás
- Fém mérőtálca, 91 mm átmérővel
- RS232-es és USB port
- Automatikus adatküldés stabil mérési eredménynél
- Üzemi hőmérséklet +10 és +30 között, maximális relatív páratartalom 85%
- 80g E2-es osztályú kalibrálósúllyal kalibrálható (nem tartozék). A külső beállításhoz, kalibráláshoz szükséges OIML E2 súlyokat itt találja
- Mértékegységek: g, mg, ct
- Sok további funkció, a teljes leírás a használati útmutatóban (lejjebb)
- Garancia: 3 év, mely opcionálisan további 2 évvel meghosszabbítható
- Hitelesített, hitelesíthető: nem / nem.
A mérleg adatlapját itt töltheti le.
Legkisebb pontosan mérhető tömeg: 10 milligramm. Legkisebb darabszámlálási egység laborkörülmények között: 0,1 mg.
Tartozék: adapter, légmozgás ellen védőház, letölthető magyar nyelvű használati útmutató. Szállítás 3-4 munkanap alatt külső raktárról. DAkkS kalibrálási jegyzőkönyvvel 6-8 munkanap alatt.
| Méréshatár | 82 g |
| Osztás | 0,0001 g |
| Mértékegység | g mg ct |
| Mérleg mérete | 210 mm x 340 mm x 325 mm |
| Mérőtálca mérete | 91 mm átmérőjű |
| Mérőház belső mérete | 174 mm x 162 mm x 227 mm mm |
| Hitelesített, hitelesíthető | nem / nem |
| Garancia | 36 hónap |