Leírás és Paraméterek
A KERN ABP prémium digitális labor-, analitikai mérleg az igazán kis tömegű tárgyak 1 tízezred grammos, vagy tized milligrammos pontosságú professzionális mérésére szolgál. A legújabb egycellás mérőrendszerének köszönhetően rendkívül gyors és pontos mérés. Az intuitív menüvel együtt így gyorsan és hatékonyan dolgozhat a mérleggel. Automatikus belső kalibrálás 4 óránként, vagy 1°C hőmérséklet változásnál. Automatikus tolóajtókkal 3 oldalon: az ajtók mindig az előző állásig nyílnak ki. A nyitáshoz/záráshoz finom mozdulat elegendő, így garantálva a mérés stabilitását. Belső légmozgás elleni beépített ionizátor a pontos mérés érdekében.
Funkciók:
- Méréshatár: 220 g / 1100 ct
- Osztás: 0,0001 g / 0,001 ct
- Osztás hitelesítve: 0,001 g
- Ismétlési pontosság: 0,0001 g
- Linearitás: ± 0,0002 g
- Stabilizációs idő: 2 mp
- Önkalibrálás bekapcsolás után
- Tara (kinullázás)
- Automatikus kikapcsolás
- Automatikus ajtónyitás memória funcióval
- Felhasználók adminisztrálása, hozzáférések beállítása
- Könnyen olvasható OLED kijelző 12 mm-es számokkal
- Minimális minta tömeg: 200 mg
- Felbontás: 2200000
- Automatikus belső kalibrálás 4 óránként, vagy 1°C hőmérséklet változásnál
- Összeadó funkció (memóriával)
- Receptmérő funkció több lépcsővel
- Darabszámláló funkció (220000-es osztással)
- Százalék meghatározás
- Ellenőrző mérés
- Mérleg alatti mérés (tartozék horoggal)
- Átlagtömeg mérés bizonytalan esetekben
- Akár 10 felhasználó kezelése jelszóval, jogosultságokkal
- GLP funkció (mérési eredmény nyomtatása idővel, dátummal)
- RS232 és USB port, automatikus mérési eredmény küldéssel
- Rozsdamentes acél mérőtálca, 91 mm átmérővel
- A mérleg ház anyaga: alumínium és műanyag
- A mérőház anyaga: üveg
- Üzemi hőmérséklet +10 és +30 között, maximális relatív páratartalom 80%
- Beépített kalibrálósúly. A külső beállításhoz, kalibráláshoz szükséges OIML E2 súlyokat itt találja
- Mértékegységek: gramm, milligramm, karát
- Csak zárt helyiségben használható
- Garancia: 3 év, mely opcionálisan további 2 évvel meghosszabbítható
- Hitelesített, hitelesíthető: nem / igen.
A mérleg adatlapját itt töltheti le.
Legkisebb pontosan mérhető tömeg: 1 milligramm
Tartozék: adapter, légmozgás ellen védőház. Az angol nyelvű használati útmutató itt, a német nyelvű használati útmutatót itt töltheti le. Szállítás 3-4 munkanap alatt külső raktárról. DAkkS kalibrálási jegyzőkönyvvel és/vagy hitelesítéssel 6-8 munkanap alatt.
| Méréshatár | 220 g |
| Osztás | 0,0001 g |
| Mértékegység | g, mg, ct |
| Mérleg mérete | 220×370×350 mm |
| Mérőtálca mérete | 91 mm átmérőjű |
| Mérőház külső mérete | 213×156×225 mm |
| Mérőház belső mérete | 166×156×220 mm |
| Hitelesített, hitelesíthető | nem / igen |
| Garancia | 36 hónap |